Bydlím u své kočky

aneb 14 věcí, které chce mít vaše kočka doma, když u ní bydlíte

Uvažujete o pořízení kočky a nevíte jaké vybavení nakoupit?

Nemáte se na koho obrátit?

V mém eBooku Bydlím u své kočky, který je zde ZDARMA ke stažení, vám poradím s nákupem výbavičky pro kočky. Dozvíte se, jakých 14 věcí potřebují kočky k tomu, abyste s nimi mohli v poklidu bydlet.

Ne každý si kupuje kotě z chovatelské stanice, kde má v rámci chovatelského servisu poradenství a dozví se co by nemělo chybět ve výbavičce. Můj eBook je převážně určen pro majitele koček, kteří nemají žádné zkušenosti s kočkami, náhodou nějakou opuštěnou našli a rozhodli se, že jí poskytnou láskyplný a bezpečný domov.

V eBooku naleznete rady a tipy i vy, kteří už máte kočičku doma a neustále se snažíte vylepšit společné soužití.

Co v eBooku naleznete?

7 kapitol

30 stran

Kdo je Aneta Wandrolová

Jsem chovatelkou a milovnicí koček. Kočky mě provázejí životem snad od narození. Baví mě o nich psát, mluvit a učit se nové věci. Nyní mám doma dva Ragdolly - Lilušku a Nikouška.

Během svého studia jsem snila o Ragdollech. Když v létě 2013 zemřel náš milovaný venkovní kocourek pan Čičinka, byl to pro mě impuls jít se podívat do chovatelské stanice. A tak jsme si s přítelem koncem prosince 2013 donesli domů Lilušku a v polovině dubna 2014 Nikouška. Absolvovali jsme několik výstav, měli koťátka a dnes již jsou oba spokojení kastráti. 

Začátkem roku 2019 jsem úspěšně dokončila kurz G3 Pawpeds pro chovatele koček, ale také mě mnoho věcí naučilo soužití s kočkami a jejich chov. Díky tomu jsem vytvořila zde na blogu mnoho článků, včetně dvou eBooků.

Respektuji vaše soukromí a nikdy vám nebudu posílat spam.

Tento eBook si stáhlo již přes 0 lidí