Jste hrdým majitelem kočky či koček a čeká vás delší pobyt mimo domov?

Nevíte, jak tuto situaci vyřešit?

Po kočkách je mou druhou vášní cestování. Z toho důvodu jsem již mnohokrát řešila otázku, co s kočkami po dobu naší nepřítomnosti. Stejně tak mi chodí často dotazy na toto téma. V minulosti jsme pravidelně jezdívali za rodinou na víkendy z Brna do Ostravy. Tady padla poprvé otázka, nechat kočky doma nebo brávat s sebou?! V létě jsme pak jezdili na dovolené k moři. Poslední tři roky trávíme zimy v tropech. Proto jsem sepsala všechny mé zkušenosti do eBooku.

V mém eBooku naleznete všechno na jednom místě

Kočka sama doma (aneb jak nejlépe zabezpečit kočku, když jedete na dovolenou)

je shrnutím všeho co dělat s kočkami v případě, že jedete na dovolenou k moři nebo na víkendový pobyt. Navíc se dozvíte i to, jak správně o kočky pečovat. Součástí eBooku jsou dva bonusy ZDARMA, a to slovník kočičích pojmů a pracovní list, který poslouží jako vodítko pro hlídače vašich koček. 

Cena eBooku Kočka sama doma je 299 Kč

Chci vědět více o eBooku.

Co se v eBooku dozvíte:

Obsah k nahlédnutí zde:

V eBooku se nachází tyto 4 bloky:

Já a kočky

Na úvod se dozvíte, jak jsem se dostala ke kočkám a následně chovu Ragdollů.

Osvětové okénko

Ve druhém bloku jsem více popsala zákulisí chovu koček s průkazem původu. Jak by takový chov měl vypadat a co je k němu potřeba. Jak je to s výběrem kotěte do chovu či na mazlíčka. Také jsem se zmínila o soužití chovných koček s kastráty, kočkách domácích a kočkách ve světě.

Je vůbec možné cestovat a mít kočky?

Ve třetím bloku naleznete, jak vyřešit hlídání vaší kočky a jak nejlépe kočky převážet. Na co si dát pozor a na co při cestách nezapomenout. V tomto bloku jsem také popsala, jakým způsobem zabezpečit byt, když je vaše kočka sama doma.

Hlídání koček

V posledním, nejdelším bloku naleznete obsáhlý návod, který je kombinací toho, jaké informace o vaší kočce zanechat hlídači a toho, jak nejlépe pečovat o kočku. 

Po přečtení eBooku budu vědět:

 • Vím, jak nejlépe cestovat s kočkami
 • Vím, jak zabezpečit byt, když kočky nechávám doma samotné
 • Vím, jak si zařídit hlídání
 • Vím, jaké informace zanechat hlídači mých koček
 • Vím, jak lépe pečovat o mé kočky

Kdo je Aneta Wandrolová

Jsem chovatelkou a milovnicí koček. Kočky mě provázejí životem snad od narození. 

Během svého studia jsem snila o Ragdollech. Když v létě 2013 zemřel náš milovaný venkovní kocourek pan Čičinka, byl to pro mě impuls jít se podívat do chovatelské stanice. A tak jsme si s přítelem koncem prosince 2013 donesli domů Lilušku a v polovině dubna 2014 Nikouška. V květnu 2015 jsem se pak dočkala prvních koťátek. 

Absolvovala jsem všechny tři stupně kurzů Pawpeds, které jsou určené pro chovatele koček. Jsem autorkou eBooku Bydlím u své kočky, který pojednává o vybavení pro kočky a také autorkou tohoto kočko-cestovatelského blogu.  Mnoho věcí mě naučily i kočky samotné.

Rok 2018 pro mne nebyl zcela šťastný, a tak jsou nyní obě mé kočky spokojení kastráti a já si dávám chovatelskou pauzu.

K eBooku dostanete tyto bonusy ZDARMA:

Pracovní listy k eBooku Kočka sama doma

Vyplněním pracovních listů zanecháte hlídači svých koček manuál, jak správně má o vaše poklady pečovat během vaší nepřítomnosti.

Kočičí slovník

Součástí slovníku je více než 50 pojmů, které se týkají kočičích záležitostí.

Aktualizace

Pokaždé, když provedu aktualizaci eBooku, slovníku nebo pracovních listů, dostanete novou verzi na váš e-mail.

Nejčastější dotazy

 • Co je to eBook?
  EBook je elektronická kniha, která vám dorazí ve formátu PDF na váš e-mail.
 • Pro koho je eBook Kočka sama doma?
  EBook Kočka sama doma je pro majitele koček, kteří uvažují o tom, že pojedou na vícedenní výlet, dovolenou k moři nebo do hor a nebo na pracovní cestu a neví si rady, co s kočkou udělat během této doby. EBook navíc provází rady a tipy vycházející z mých zkušeností, jak se starat co možná nejlépe o kočky.
 • Vyřeší tento eBook hlídání mé kočky?
  V tomto eBooku najdete rady a tipy, jak zabezpečit kočku během vaší nepřítomnosti, ne samotné hlídání.
 • Proč bych si měl/a tento eBook koupit, když si mohu vše najít na internetu?
  Na internetu najdete mraky informací, u kterých si ale nemůžete být jistí, jestli vychází z praxe někoho, kdo má doma kočky. Já cestuji hodně často a všechny informace v tomto eBooku vychází z mých zkušeností. Navíc zde naleznete všechno na jednom místě a nemusíte trávit hodiny hledáním a vypisováním po sociálních sítích.
 • Jaké jsou bonusy k eBooku Kočka sama doma?
  K eBooku Kočka sama doma se váží dva bonusy ZDARMA, Kočičí slovník a pracovní list. Dalším bonusem je, že narozdíl od tištěné knihy, získáváte aktualizace těchto tří dokumentů.
 • Co všechno naleznu v eBooku Kočka sama doma?
  Kromě mých sepsaných zkušeností naleznete v eBooku také obrázky a v textu klikatelné odkazy, které vás odkáží na další stránky.

Reference

Tento e-book o kočkách je plný dobrých rad a zkušeností. Podle názvu by se dalo soudit, že půjde hlavně o rady, co vše, kde a kdy mohou kočky vyvést či natropit v době, kdy jsou doma bez člověčího dozoru. Ale najdete v něm i spoustu drobných tipů pro bezproblémové soužití s kočičím miláčkem. Týkají se všech činností: od krmení, zábavy či spaní, přes cestování, návštěvy veterináře až po kastrace či rozmnožování a péči o koťata. Rady pro každodenní život má autorka dobře odpozorované ze soužití s kočkami. Je vidět, že chovatelka Aneta má ke kočkám opravdu vřelý vztah. Doporučuji e-book zvláště těm, kdo o pořízení kočičky teprve uvažují, aby se na vše dopodrobna mohli připravit.

Vladana BotlíkováŠkolitelka zdravého pohybu

Objednejte si eBook Kočka sama doma právě teď

Cena eBooku Kočka sama doma je 299 Kč

Zdá se vám to moc?

V dnešní době můžete 299Kč utratit různě. Koupit si třeba tričko, jednu dobrou večeři a nebo dvě balení kočičího steliva. Všechny tyto věci mají však jednu společnou věc. Tričko se časem ošoupe a ztratí svůj "lesk", z večeře se budete těšit pouze jeden večer. No a zajisté moc dobře víte, jak skončí kočičí stelivo.

Narozdíl od toho, tento našlapaný eBook se spoustou bonusů tady bude pro vás navždy. Pokud elektřina dovolí, tak se vždy budete moct vracet na jeho stránky, stejně tak v budoucnu získáte všechny nejnovější aktualizace.

 • Tento eBook vám ušetří spoustu času, který byste věnovali hledání informací.
 • Každou novou aktualizaci vám zašlu na váš e-mail.
 • Součástí eBooku je kočičí slovník a pracovní listy pro hlídače vaší kočky.

Tento eBook vznikl s láskou ke kočkám

Aneta Wandrolová