Nakupuji pro kočky

Zasedám k počítači a otvírám Zoohit. Odjíždíme na měsíc pryč a musím kočkám udělat zásoby krmiva. Na stránkách roluji sem a tam, proklikávám se k různým značkám a říkám si, jestli to budou či nebudou jíst a jestli to má cenu kupovat. Mnoho kočkařů to jistě zná. Krmit kočku je nevděčná práce. Já bych jim koupila všechno, jenže to by pak mohlo dopadnout tak, že bych si to musela taky sama sníst. Nuže, vzhůru do nakupování.

Zoohit

Za tu dobu, co mám kočky jsem moc jiných eshopů nevyzkoušela. Samozřejmě o nich vím a odkazy na ně můžete najít v mém eBooku Bydlím u své kočky, který je zde k stažení. Jiný eshop tedy využívám jen v případech, kdy věc, kterou potřebuji nemají na Zoohitu. Granule nakupuji jinde.

Zoohit mi vyhovuje. Člověk na něm před pořízením kočky dokáže nakoupit celou výbavičku pro kočky. Jediné co jsem kupovala mimo byl záchodek a přepravka, ale to bylo díky možnosti koupit je levně. Ze Zoohitu mám zatím i škrábadla.

Kdysi jsem si zakoupila jejich spořící program a u každého nákupu mám 3% slevu. Nabízejí i slevu pro chovatele, ale ta je při nákupech nad 2500Kč a takové já dělám málokdy, takže to pro mě nemá smysl.

Také se mi líbí, že sbírám body a jednou za čas si za ně mohu pořídit nějakou prémii. Prémie se mění. Takhle jsem pořídila kukaň, misku s trávou, zásobník na krmivo, škrábadýlka pro koťátka, různé mlsky či granule na zkoušku atd. 

Občas má Zoohit akce, kde můžete získat extra body, mezi mé oblíbené patří hledání bodů na jejich webu dle nápověd. O Vánocích zase můžete každý den otevírat virtuální okýnka adventního kalendáře a následně získat něco zdarma nebo za zvýhodněnou cenu k objednávce.

Doprava zdarma je za nákup nad 699Kč (dříve bylo 899 Kč). Nikdy mi nedělalo problém těchto částek dosáhnout. Beru to tak, že mám zásobu a nemusím se za chvíli otravovat s novým nákupem. Krmivo má vždy dlouhou spotřebu. 

Moje objednávka

Při nákupu začínám stelivem. U toho nemám co zkazit. Používáme už pár let Biocat’s Micro a jsme s ním spokojení. Pak až přichází na řadu krmivo a nakonec pamlsky. Většinou koukám i na hračky. 

Více o stelivu se můžete dočíst zde:

Než se dám do nákupu konzerv a kapsiček, procházím nové produkty, mimořádné nabídky a akce na vyzkoušení. Občas se tam najde i něco fajn. Dále pokračuji na klasiku, kterou krmím roky. Často se bohužel stane, že musím vyhodit zbytky i toho osvědčeného. Takže do košíku letí Cosma Thai. Následně u Shesier přemýšlím, co by jim mohlo chutnat, co už jsem zkoušela a bylo fuj, případně co zkusit. Oba mí kočičáci preferují rybí konzervy, ale zase nechci dávat jen ty, tak se snažím vybírat i ty, které obsahují kuře.

Konzistence paštiky je u nás zapovězená, to je tak na pohrabaní, otřepání nožičky a vyčítavý pohled. Občas přeci jen něco zkusím, ale je to marné. Oblíbené jsou u nás konzervy Ocean od Animonda Carny. Řada Ocean obsahuje přímo ryby, není to paštika jako další konzervy této značky.

Z pamlsků přidávám Vitacraft liquid dvě příchutě. Ten dávám jen občas a to jednu šťávičku na půl. Nakonec ještě najdu od GimCatu  pastu na zažívání. Tu jsme ještě neměli a beru ji proto, že Nikolas občas zvrací. Tak a nákup na minimálně měsíc je hotov

Díky akci, která byla, získávám ještě vábničku zdarma. Na tyto akce Zoohit buď upozorňuje v emailech a nebo je můžete najít na úvodní stránce.

Kamenný obchod vs. Eshop

Už dlouho se mi nestalo, že by mi krmivo zcela došlo. V minulosti když se tak stalo, tak jsem navštívila kamenný obchod. V obchodech bývá zboží dražší, což je pochopitelné, protože na rozdíl od eshopu, obchody mají spousty dalších výdajů (např. nájem, elektřina, platy zaměstnancům apod.). V Pet centru ráda nakupuji deodoranty do steliva, v Hornbachu zase kočičí trávu a konzervy Brit Care, no a v řeznictví supermarketů maso. 

Aneta Wandrolová
Od roku 2014 se věnuje chovu koček ragdoll, díky tomu absolvovala několik výstav, dodělala si kurzy Pawpeds (G1, G2 a G3) pro chovatele koček a začala se více zajímat o situaci koček v ČR. Je autorkou eBooku Bydlím u své kočky, ve kterém mohou čtenáři najít odpovědi na své otázky ohledně výbavičky pro kočky. Více o Anetě najdete zde Kontaktovat Anetu můžete na aneta@anetawandrolova.cz nebo na facebookové stránce Tajuplný svět koček
Komentáře